Menaxhere amerikane per CityPark

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Udhëheqësi botëror në fushën e menaxhimit të pasurive të paluajtshme rezidenciale dhe tregtare, Colliers International, është zgjedhur nga AM Group të menaxhojë dhe të tregtojë kompleksin më të ri tregtar dhe argëtues, Citypark, i cili aktualisht është në fazën e ndërtimit dhe ndodhet pranë autostradës Tiranë-Durrës, pranë zyrave qendrore të kompanive të njohura prodhuese Deka dhe Olim. Një rol të rëndësishëm në krijimin e marrëdhënies midis AM group dhe Coliers International, ka dhënë Dhoma Amerikane Tregtisë, e cila ka […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of