Menaxherja qe erdhi nga shteti

25/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Liljana Nanaj, zevendes presidente e BASH per sherbimet e individeve. Liliana Nanaj eshte nder bankieret shqiptare qe ka nje pervoje me te hershme ne sistemin bankar. Qe ne fillim te viteve ‘90, pasi doli nga shkolla, filloi pune ne banken e Shtetit Shqiptar. Ne proceset e zhvillimit dhe te ndarjes se bankave shteterore ne ate kohe, ajo punoi ne Banken e Marredhenieve me Jashte dhe me pas ne Banken Kombetare Tregtare, si drejtore e pagesave. Ne vitin 1993 transferohet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of