Menyrat qe te mos rkatranoseshr nje interviste pune

20/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ne shpenzojmë shumë për të bërë një punë të mirë gjatë karrierës sonë, takojmë njerëz interesantë, mësojmë shumë mjeshtri të reja. Duhet të jeni te aftë të përgatisni gjithçka për një prezantim të mirë dhe të kryer në kohën e duhur. Njerëzit bëjnë shpesh gabime, madje edhe ata që janë shumë të zotë në këtë punë. Ja dy gabimet që bëhen gjithmonë.   Keqkuptimi i qëllimit të intervistës ballë për ballë Punëmarrësit tashmë kanë shumë mënyra për të kuptuar […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of