Mercedes Classe S, ndihmë për shoferin

05/04/2021 10:57 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Me hapin e shtuar dhe vëmendjen e përqendruar në rreshtin e dytë, Classe S i ri i markës luksoze të Stutgartit, ka një “thirrje” për shoferin. Në heshtje absolute bashkohen puna artizanale dhe shumëllojshmëria   Baza e Mercedes-it të ri Classe S është futuriste. Që do të thotë realitet i shtuar dhe mundësia e mbështetjes nga drejtimi autonom i nivelit 3, që gjatë parkimit shkon në nivelin 4. Por, nëse kësaj i shtoni përmbajtjen e Maybach, ju arrini një […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of