Merrni sërish kontrollin

16/10/2017 11:17 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintSi pajisjet dixhitale po sfidojnë natyrën e pronësisë dhe po kërcënojnë të drejtat e pronësisë në epokën dixhitale   Pronësia ka qenë një çështje shumë e thjeshtë, aspak e ndërlikuar dhe pothuajse e njëvlershme me plotësimin e një çeku. Nëse ju blini diçka, ju e keni në pronësi. Nëse ajo prishet, ju e rregulloni atë. Nëse ju nuk e doni më, mund ta shisni. Disa firma menduan se zbuluan disa prej hileve të tregut duke përdorur garancitë, dyqanet e riparimit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of