Mesazhe shqiptare

28/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Prishtina, Ibrahim Rexhepi Ne ditet me te rendesishme Kosova merr perkrahje te fuqishme nga Shqiperia Presidenti Bamir Topi, se bashku me njeqind veta, kryesisht njerez nga biznesi, kane sjelle mesazhin se Shqiperia i ofron ne shfrytezim Kosoves tere potencialin e vet, ne menyre qe te tejkaloje sa me lehte fazen me te rendesishme te tranzicionit, ate te shpalljes se pavaresise Askujt nuk i vinte mire pse bashkepunimi ekonomik ndermjet Kosoves dhe Shqiperise eshte ne nivel shume te ulet. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of