Miele, marka lider gjermane që po ndryshon përqasjen e konsumatorit shqiptar në tregun e elektroshtëpiakeve.

18/04/2016 11:12 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintDizajn, cilësi, jetëgjatësi, personalizim dhe asistencë janë elementet kryesore që kanë dalluar kompaninë gjermane Miele në vite, duke e pozicionuar në mënyrë të padiskutueshme markën në majat e kësaj industrie.   “Immer Besser” (Gjithmonë më mirë) është misioni që na drejton që në ditën e parë kur krijuesit e kompanisë vendosën të gdhëndin në produktet e para këtë shkrim bashkë me Brandin Miele. Kjo, e vendos kompaninë në një provë të vazhdueshme për të qenë gjithnjë koherente me kërkesat e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of