Milionat dhe mesazhet e Super Bowl

13/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pothuajse aq të mëdha, sa vetë ndeshja popullore e futbollit amerikan Super Bowl, janë reklamat që shfaqen gjatë kësaj loje. Në vend që ta përdorin periudhën e pushimit gjatë ndeshjes për të marrë një pije, të shkojnë në tualet ose të largohen nga televizori, Super Bowl është një ngjarje e rrallë, kur shikuesit qëndrojnë pa lëvizur vetëm për të parë reklamat. Me spotet 30 sekondëshe që u kushtojnë kompanive miliona, ata kanë një shans që të shkundin shikuesit nga […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of