Milionat e sigurise se digave

29/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintInvestimet nga ana e donatoreve per sigurine e digave ne vend po vijne ne rritje. Keto investime jane shpallur edhe prioritet i METE-s per kete vit. Ekspertet e digave thone se keto nderhyrje jane shume te vlefshme, por te kushtueshme Ervin KOCI Këtë vit, por dhe vitin që vjen, Korporata Elektroenergjetike Shqiptare, do të nisë zbatimin në terren të projektit për sigurinë e digave. Rritja e sigurisë së këtyre veprave madhore për ekonominë tonë do të prekë së pari digat […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of