Mjalte vetem per vete

05/08/2008 12:00 AM 1 koment

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Eksportet e mjaltit shqiptar duken te largeta. Prodhimi shqiptar ka nje rendiment me te ulet se vendet e tjera te Ballkanit. Paradoksi: ne Shqiperi çmimi disa here me i larte se ne shume vende te tjera  Ura e Shtrenjte eshte nje fshat malor ne rrethin e Shkodres me rreth 320 familje. Toka e punueshme aty eshte shume e paket dhe infrastruktura e dobet. Ndaj mundesite e krijimit te te ardhurave mbeten te kufizuara ne grumbullimin e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

1
Komente

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Anonymous Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Anonymous
Guest
Anonymous

duam treg per mjaltin