Mjeshterite e sondazheve

15/02/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Afrimi i zgjedhjeve te pergjithshme po shoqerohet me publikimin e rezultateve te sondazheve, qe japin paraprakisht nje ide se si do te votonin zgjedhjet. Dy sondazhet e para, nga Zogby International, publikuar nga Top Channel (1000 anketime) dhe ai nga Gani Bobi i publikuar nga TV Klan (747 anketime) dhane rezultate te ndryshme, duke ndezur dhe debatet politike ne vend per vertetesine e tyre, metodologjine e perdorur etj. Teksa zgjedhjet afrohen, beteja e sondazheve pritet te ashpersohet dhe me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of