Mjetet per te rpeshkuarr nje pune te mire

05/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Profesione te reja lindin çdo dite. Ato krijojne mundesi zgjedhjeje per t’u punesuar, por ne te njejten kohe rritet veshtiresia e zgjedhjes ne ate çfare duam dhe mund te bejme me mire. Si duhet te vendosim per te zgjedhur punen me te mire, me te pershtatshmer Duhet te nisemi nga pagesa, apo emri i profesionitr Ne shume tregje te zhvilluara diploma po merret ne konsiderate vetem nga punedhenesi i pare dhe vetem sepse per shume ndermarrje ajo eshte diçka […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of