Modeli rMurdochr

30/06/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Skuadra ndërkombëtare “News Corp” e ngritur në Nju York, Londër dhe Sidnei nga Rupert Murdoch (dhe që koordinohet nga vetë ai) është duke ideuar formula të reja për pagesat e informacionit gazetaresk “online”, që nuk do të zbatohen vetëm nga “Wall Street Journal”, por edhe nga gazetat e tjera të grupit, si nga “Times” në Londër dhe nga “New York Post”, si edhe nga një revistë shumë popullore britanike siç është “Sun”. Edhe “New York Times” do të vendosë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of