Modestia e produkteve Bio

25/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Megjithese i eshte meshuar shume kohet  e fundit rritjes se fermave bio ne vendin tone, ato mbeten te paketa dhe ne nivele te uleta zhvillimi Prirja e fermerit per te shitur pak nga prodhimi i tij, ndërsa vizitohet nga një grup konsumatorësh, por edhe ekspertësh e gazetarësh, si dhe vënia e etiketës në momentin e shitjes tregon nivelin e ulët të marketingut të prodhuesit shqiptar. Një vizitë në disa nga fermat në rrethinat e Tiranës ngjall […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of