Module te reja Kingston HyperX SO-DIMM

20/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint     Kompania Kingston ka prezantuar setet e reja HyperX SO-DIMM me 1600 MHz dhe kapacitet prej 4 GB dhe 8 GB. Setet memorike dykahëshe “plug-and-play CL9” janë modulet më të shpejta në treg, që janë dizajnuar që të mbështesin platformat e laptopëve dhe telefonave celularë, duke shfrytëzuar gjeneratën e re, të dytë, të procesorëve të rinj nga familja Intel Core, me emrin Huron River. Modulet më të reja HyperX SO-DIMM paraqesin mënyrën më të mirë për përmirësimin e performancave […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of