Momenti per te blere te dobetit

10/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintSi po zhvillohet tregu i shit-blerjeve te bizneseve apo pronave te tyre, kur numri i mjaft kompanive te dobesuara eshte rritur. Megjithe interesin dhe cmimet mjaft te favorshme te shitjes, ende shume sipermarres shqiptare e kane te veshtire te shesin aksione apo te bejne partnere kur jane ne veshtiresi Nga Laura Cela Pronat e sekuestruara të bizneseve të dobësuara apo të falimentuara arrijnë të shiten deri në 40% më lirë se çmimi i tregut. Përmbaruesit shpjegojnë se pikërisht në këtë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of