MOSKOKeCARJA

04/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Sondazh: Vetëm 18% e konsumatoreve janë të vëmendshëm për cilësinë e produkteve që venë në tavolinë, ndersa me pak se gjysma e tregtareve mund te japin nje mendim per te zgjedhur. Refuzimi i konsumit të mishit nga disa konvikte të shkollave të mesme (ku mishi që tregtohej nuk ishte ai i parashikuar në kontratat e shitjes) dhe disa denoncime të prindërve për cilësinë e dobët të ëmbëlsirave në çerdhe janë të paktat raste, kur konsumatori shqiptar […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of