Motorola Bravo, per bleresit mesatare

11/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Të mirat: Motorola Bravo ka një ekran të këndshëm 3.7 inch WVGA, një konstruktim të hollë dhe një sërë veçorish për një përdorim miqësor multimedial, që përfshin mbështetjen DLNA. Ai ka njëkohësisht edhe një cilësi të mirë të telefonatës. Të këqijat: Motorola Bravo e ngarkon internetin përmes një mbulimi MotoBlur, i cili mund të mos jetë për të gjithë. Hyrja e kartës mikroSD është e vendosur pas baterisë. Ju nuk mund t’i çinstaloni dhe t’i fshini programet që janë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of