Motorola i886, per nje telefonate cilesore

20/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Të mirat: Motorola i886 ka një strukturë të jashtme të njëjtë me atë të Android, çka e bën lundrimin të lehtë dhe intuitiv. Ai ka një dizajn të thyer e të qëndrueshëm, disa veçori të përshtatshme që përfshijnë edhe mundësinë e komunikimit me e-mail brenda kompanisë dhe një Opera Mini. Cilësia e telefonatës është e habitshme. Të këqijat: Disa njerëz mund të mos e pranojnë për paraqitjen e saj si të Android dhe për faktin se i886 nuk është […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of