Motorola prezanton modelin Defy Pro

23/07/2012 10:14 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintMotorola është duke lançuar modelin e saj të parë të telefonit të mençur Defy, me tastierë të plotë Qwerty dhe ekran të ndjeshëm në prekje. Ky version quhet Motorola Defy Pro. Motorola Defy Pro është rezistent ndaj pluhurit dhe ujit, ndërsa ndërfaqja e telefonit mbështetet nga ekrani Corning Gorilla Glass. Karakteristika të tjera të këtij modeli përfshijnë edhe aplikacione të cilat ndihmojnë përdoruesin në organizimin e ditës, përmes Outdoor View, Hiking View dhe Workout View. Këto aplikacione mundësojnë parashikimin e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of