MSN 2009, mberrijne risite

21/10/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga L.çela Mberrin versioni i ri i nje prej programeve te mesazheve te çastit me i perhapur ne Bote. Te ndryshme jane permiresimet jo vetem nga ana e jashtme, por ne nje mori rinovimesh te funksioneve per videotelefonatat. Pamjet e para te Windows 7 jane ende te fresketa, por nga Blog-u i MSN Live mberrin nje tjeter risi: prezantimi i MSN Messenger 2009, program per komunikimin ne çast te Microsoft-it. Messenger-i i ri mund te shkarkohet lirisht dhe permban […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of