Na lini të qetë në hallin tonë!

27/07/2020 9:28 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pse produkti turistik në Shqipëri është më i liri në rajon. Në përgjigje të ankesave në media, për çmimet e larta në hotelet shqiptare *Nga Besnik Vathi Operator Turistik   Mora përsipër të sqaroj lidhur me vërejtjet e rëna në media për administratorët e restoranteve dhe hoteleve në Shqipëri, të cilët nuk ulin çmimet në këtë kohë pandemie. Nuk kam hotel dhe as restorant, por nga njohja 38-vjeçare e këtij sektori, do të doja të jepja disa sqarime. Para […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of