“Nafta, HEC-et dhe minierat, sfidat e 2019-s”

11/02/2019 8:25 AM 0 komente

Adrian Bylyku, Drejtor i Përgjithshëm i Agjencisë Kombëtare të Burimeve të Natyrës   Agjencia Kombëtare e Burimeve të Natyrës, me fokus te marrëveshjet hidrokarbure, minierat dhe hidrocentralet, duket se do t’i japë një temp të ri 2019-s. Drejtori i Përgjithshëm i këtij institucioni, Adrian Bylyku, konfirmon në një intervistë për “Monitor” se ka disa zhvillime specifike, në secilin prej sektorëve që do të ndiqen me kujdes. Së pari, te hidrokarburet vëmendja është te Shell, kompani e cila ka qenë aktive […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of