Nafta rifillon rritjen

01/10/2012 4:07 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNafta u rrit javën e kaluar, nga niveli më i ulët i tetë javëve të fundit, si rrjedhojë e spekulimeve se qeveria e Kinës do të shtojë përpjekjet për të nxitur ekonominë dhe miratimit nga qeveria e Spanjës të buxhetit 2013, që parashikon marrjen e masave të rrepta. “Tregu i naftës bruto po gjallërohet, pas lajmeve se Kina mund të ndërmarrë masa për të gjallëruar ekonominë dhe njoftimeve për buxhetin nga Spanja, që shihet si një zhvillim pozitiv”, tha Bob […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of