Ndryshimet qe solli Eagle

20/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintInterviste me zv.drejtorin e pergjithshem te Eagle Mobile, dr. Orkunt Yozgat Në tre vjet aktiviteti, Eagle mobile, kompania, që hyri e treta në tregun e telekomunikacioneve vlerëson se ka arritur të tejkalojë pritshmëritë e saj fillestare. Numri i abonentëve është rritur me shpejtësi dhe aktiviteti ka rezultuar pozitiv edhe pse operatori celular u përball me ngadalësimin e tregut të telekomunikacioneve për shkak të maturimit të tij, por edhe krizës ekonomike. Në 2010-n, kompania ka rezultuar me fitim, çka konsiderohet një […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of