Ne negociaten e pages, synoni me te larten

23/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ndërsa disa mundësi punësimi janë mes së bardhës dhe së zezës, kur pritet se çfarë page do të ketë punëkërkuesi, disa pozicione të tjera janë gri për sa i përket nivelit të pagës. Të flasësh për para me një punëdhënës potencial mund të duket disi e pakëndshme, por të arrihen disa kushte që lënë të dyja palët të kënaqura, është e rëndësishme. Më poshtë, ekspertët japin disa këshilla se si të përgatiteni për negocimin e pagës. Ndieni ritmin Duke […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of