Ne pershpejtim te kohes

08/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Aferdita Selimi   Nje udhetim ne disa zona te Shqiperise, atje ku bujqesia po zhvillohet, fale dhe granteve konkurruese te Bankes Boterore Luigj Frangajn e njoha kete qershor, ne nje nga ditet me te nxehta te muajit. Ai i ka mbetur besnik profesionit te agronomit edhe ne ekonomine e tregut te lire. Shpesh kam deshiruar testimin e vlerave profesionale qe mbaj, – me thote Luigji. Agronomi ne profesion duket se ia ka arritur deshires, teksa me tregon per […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of