Ne pritje te autostrades

10/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Ne qytetin verilindor te Kukesit bashkejetojne bukurite natyrore e kulturore me nivelin e larte te varferise. Banoret e kesaj zone shpresojne ne rritjen e mundesive per punesim dhe gjallerimin e ekonomise me ndertimin e rruges. Rruga qe po ndertohet pritet te rrise mundesite dhe te gjalleroje ekonomine e qytetit verilindor te Kukesit, por a jane banoret e tij te gatshem te perfitojner Mungesa e aktivitetit te industrive prodhuese ka bere qe niveli i papunesise te arrije […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of