Në punë, djemtë e mirë mbarojnë të fundit

03/04/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintMirësjellje, besim, bashkëpunim, tolerancë. Janë disa karakteristika që vlejnë në zhvillimin e karrierës. Megjithatë, të qenit gjithmonë i sjellshëm mund ta frenojë këtë gjë dhe të çrregullojë efektivitetin e liderit. Niveli i besueshmërisë ndaj të tjerëve, ashtu sikundër edhe pëlqimi, mund të ndikojë në pagesën ose promovimin. çfarë mund të thoni për edukimin, simpatinë, mbështetjenr Këto cilësi pengojnë potencialet në menaxhim. Jeni dakord me këtër Kërkimet kanë treguar se kanë pasur një ndikim negativ në lidhje me pagesën, statusin e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of