Ne qershor, gati buxheti shtese

07/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint FINANCAT Buxheti i këtij viti është përfshirë në procedura rishikimi. Zëvendësministri i Financave, Nezir Haldeda, u shpreh se specialistët po punojnë për rishikimin e buxhetit të këtij viti, i cili do të përfshijë edhe rritjen e pagave dhe pensioneve, premtuar nga qeveria. Sipas tij, Ministria e Financave do të ketë gati në fillim të muajit qershor draftin e buxhetit të shtetit të rishikuar. është bërë traditë tashmë që në mes të vitit, buxheti i shtetit të rishikohet me qëllim […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of