Ne te dy anet e Ohrit

09/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Magdalena Alla Ne 3 vjet qe mund te mos kesh kaluar ketyre aneve pak gje duket se ka ndryshuar mes te dyjave. Po dhe ato ndryshime qe kane ndodhur i perkasin me shume anes shqiptare te Ohrit. Tek ajo shtohen ndertimet, ndersa ne krahun tjeter maqedonas ato jane me te pakta, por ama behen me me rregull, e te lene te kuptosh se shteti atje funksionon me mire. Infrastruktura, dikur me epersi ne anen tjeter, tashme edhe te ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of