Nen ombrellen e rkursimever

11/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Gentian Cane Ndikimi pozitiv i Unioneve dhe Shoqërive Kursim Kredi Unionet e Kreditit ose Shoqëritë Kursim Kredi jane nje nocion dhe tradite tashme e konsoliduar ne rajon dhe Botë. Unionet e Kreditit ose Shoqëritë Kursim Kredi përbëjnë një bashkim individësh me vullnet të lirë, që ka për qëllim t’u shërbejë nevojave financiare të tyre dhe popullsisë që ata i përkasin. Arsyet historike të krijimit të unioneve janë të shumta, por si më kryesoret përmenden: nevojat e një grupi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of