Nese do te vizitosh Alpet Shqiptare r

01/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga AFëRDITA SELIMI Tete udhetime turistike neper Alpet tona ne ekosistemet me bukuri te veçuar natyrore, peisazhin malor alpin te mrekullueshem, floren e larmishme, kataraktet karakteristike etj Prof.As.Dr.Kujtim Onuzi rrinte prane nje harte dhe shpjegonte me pasion gjate prezantimit ne nje panair ne Tirane. Nje me njeqindmije ishte shkalla e punimit, qe vete e kishte realizuar. Dikush vinte rastesisht, ndonje i dyte edhe pse i ngjallte interes. Per te pare stendat e panairit, kaloi dhe ministri i Turizmit, Ylli […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of