Nëse shteti thotë “i paguaj unë të gjitha”, qytetarët do të vazhdojnë të mos sigurohen

11/01/2021 10:25 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintIntervistë me Avni Ponari, drejtor i përgjithshëm i Sigal Uniqa Group Austria   Mendoj se viti 2021 do të jetë një vit i komplikuar. Pandemia po vazhdon, zgjedhjet e përgjithshme janë përpara. Në këto kushte, vëmendja për rëndësinë e sigurimit do të jetë edhe më e ulët   Avni Ponari, kryetar i Shoqatës së Siguruesve Shqiptarë dhe drejtor i përgjithshëm i Sigal Uniqa Group Austria, thotë në një intervistë për revistën “Monitor”, se tregu vazhdon të vuajë mentalitetin e trashëguar […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of