Nevoja për diversifikim

02/10/2017 10:42 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintInvestimet e huaja sipas sektorëve tregojnë për një ecuri të paqëndrueshme në vite. Teksa energjia po bie dhe telekomunikacionet janë në maturim, nuk ka sinjale për hyrje të reja. Cilat janë shtetet kryesore nga erdhën investimet e huaja në muajt e parë të vitit dhe ato tradicionale…   Energjia është sektori që ka pasur investimet më të larta të huaja në Shqipëri në gjysmën e parë të këtij viti, ndonëse me një rënie të ndjeshme në raport me tremujorët e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of