Nga bankat e shkolles ne drejtim

15/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Flet Arjan Hana, financier prane kompanise Agna Group Viti 2006 dhe 2007, hodhi ne treg te paret studente te diplomuar nga dy universitete private, perkatesisht universiteti i New York-ut ne Tirane dhe universiteti Luarasi. Drejtimet kryesore ishin ne fushen ekonomike dhe ne ate juridike. Sipas te dhenave te universiteteve, gati te gjithe te diplomuarit arriten te punesoheshin.   Ne korrik te vitit 2007, ne universitetin Luarasi u diplomuan studentet e pare, te cilet brenda gjashte muajve u punesuar ne masen […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of