“Nga izolimi i mureve, te kaldajat dhe panelet,  çfarë financohet në emër të eficencës”

18/03/2019 11:59 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Redi Martiri, Drejtor i Departamentit Retail në Union Bank   Union Bank është e vetmja bankë në vend që është pjesë e programit të Financimit të Ekonomisë së Gjelbër. Një marrëveshje e nënshkruar më herët me BERZH i mundëson asaj 6 milionë euro në dispozicion, të cilat do të orientohen tek investimet në sektorin rezidencial. Redi Martiri, Drejtor i Departamentit Retail pranë Union Bank, në një intervistë për “Monitor” jep edhe detajet rreth mundësive që kanë qytetarët për të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of