Nga rruga drejt qendrave

04/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela   Qendrat tregtare duket se janë tendenca më e re e realitetit shqiptar. Numri i tyre po rritet me shpejtësi, ndërkohë që investitorët kanë nisur të shqetësohen për suksesin. Konsumatorët kanë braktisur dyqanet e “lagjes” dhe i janë drejtuar shërbimit cilësor. Sa po ndikon riorientimi i biznesit të pakicës në mbajtjen në konkurrencën mes çmime Tendencë, apo nevojër! Qendrat tregtare nuk janë më një realitet i pakapshëm nga shqiptarët, çdo ditë e më shumë ato po […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of