Nga uji tek uiski

25/02/2013 2:21 PM 0 komente

Për analistët e investimeve, nuk ka asgjë të pamundur nëse ka guxim dhe vizion. Madje mund të përfitohen të ardhura edhe nga produkte që janë shumë të thjeshtë në pamje të parë. Fjala vjen, uji. Por, për të bindur edhe më skeptikët, shembujt nuk mungojnë. Po ju sjellim dy produkte, që sipas analistëve, mund të shihen si investime afatgjata. Të investosh tek uji (pa bërë vrima) Që nuk duhet çuar dëm, këtë kishim kohë që e dinim, por me të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of