NGA VIRTUALJA Ne REALITETIN E EGeRSUAR

30/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint RENAULT "CLIO SPORTOUR" Quhet "Clio SporTour" dhe linjat i merr nga modeli konceptual "Clio Grand Tour" prezantuar në Sallonin e Gjenevës. Po ta themi me pak fjalë nuk është gjë tjetër veçse modeli me portbagazh i serisë kompakte Renault e cila pas debutimit nga kompania franceze në Sallonin e Frankfurtit do jetë gati për shitje në fillim të vitit të ardhshëm. Një makinë kryesisht për kohën e lirë, me karrocerinë që të jep përshtypjen e dickaje të egër me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of