Ngjarja e javes: A do te pergjohet biznesir

04/10/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ndryshimet e propozuara nga qeveria për ligjin “Për përgjimin e telekomunikacioneve” ka shkaktuar debat për sa i përket zgjerimit të rrethit të njësive që mund të kenë të drejtë ta kërkojnë. “Monitor” në numrin e ardhshëm do të sjellë një “dosier” të plotë, me opinione nga hartuesit e projektligjit, juristë, si dhe nga biznesi Pak ditë më parë, Komisioni i Ligjeve miratoi projektligjin “Për disa shtesa në ligjin nr. 9157, datë 4.12.2003, për përgjimin e telekomunikacioneve”. Ndryshimet e propozuara […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of