Ngjarje- kryesore Ne pritje te qeverisjes rse rer

30/06/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pas një gare të gjatë dhe rrotë më rrotë mes dy partive kryesore në vend, gjasat janë që të ketë një vazhdimësi të qeverisjes së Partisë Demokratike dhe koalicionit të saj edhe për katër vitet në vijim. Por, cilat janë reformat e premtuara nga qeverisja demokratike, sa të zbatueshme janë ato dhe çfarë duhet të presë biznesi dhe individët përsa i përket zhvillimeve ekonomike në tërësi dhe ato në sistemin e taksave për katët vitet e ardhshme. Taksat pa […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of