Nintendo sjell Super Marion 2 në web

09/07/2012 10:24 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintLoja e famshme, Super Mario, tani ka një plan për t’u rikthyer në sipërfaqe. Bëhet fjalë për versionin e ri të lojës, New Super Mario Bros. 2, të cilën Nintendo planifikon ta kthejë në internet përmes faqes zyrtare, ku dhe do të ofrojë një galeri të plotë për lojtarët si dhe paralajmërimin për funksionet e reja të lojës. Mirëpo, përdoruesit do të duhet të presin edhe një muaj. Nintendo do të ofrojë një përmbajtje interesante në faqen e lojës, ndërsa […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of