Nis gara e mbijeteses

20/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintPas me pak se tete vite nga hapja e universitetit te pare privat ne vend, dhe daljes se brezave te pare te tyre, tregu i arsimit te larte duket se po shkon drejt maturimit dhe seleksionimit. Universitetet private ankohen per renie te numrit te studenteve dhe rkonkurrence te pandershmer nga universitetet shteterore. Ne treg pritet te mbijetojne ato universitete qe do te arrijne te krijojne imazh te qendrueshem si cilesore dhe do te zene nje vend te mire ne renditjen, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of