Nisje e mbare

04/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ibrahim Rexhepi “Kosova deshiron te kete marredhenie te mira dhe bashkepunim rajonal te plote me te gjitha vendet, duke perfshire edhe Serbine. Ne kemi premtuar se do te jemi promovues dhe konsumues i stabilitetit rajonal", thote Besim Beqaj, koordinues i paktit te Stabilitetit per Kosoven Koordinuesi i Kosoves ne Paktin e Stabilitetit, Besim Beqaj, ka perfaqesuar Kosoven si shtet i pavarur ne takimin e fundit ne Sofie. Tanime, Kosova eshte anetare e ketij Pakti, perkatesisht e Komitetit per Bashkepunim […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of