Nissan Micra

01/07/2019 1:16 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Teknologji inovative dhe performancë më e lartë është ajo çka vihet re në modelin e ri japonez. Kambio Cvt përshtatet më së miri me një model urban si ky   Në pamje të parë nuk tregon shumë, por modeli Micra është përmirësuar ndjeshëm. Qëndron në aleancën e Renault-Nissan duke bërë debutimin me grupin Daimler. Me fjalë të tjera, dy motorë me tre cilindra benzinë me një turbinë me tre cilindra, që lëviz nga një motor 1.300 me katër cilindra, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of