Një amerikane që lufton për Valbonën

10/10/2016 2:28 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint“Kam ardhur këtu sepse e dua Shqipërinë siç e gjeta dhe besoj se Shqipëria është më e mirë se ajo çka po ndodh tani. Së bashku mund të kërkojmë diçka më të mirë” – ju drejtua opinionit publik me anë të një letre të hapur Catherine Bohne, qytetare amerikane që jeton prej vitesh në Valbonë. Catherine është në krye të komunitetit lokal në Valbonë, që është duke kundërshtuar ndërtimin e HEC-eve nëpërmjet mjeteve ligjore. Në letrën që u drejtoi mediave, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of