Nje, dy… disa kafe ju lutem

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Shqiptaret po behen gjithnje e me shume vartes te kafese duke i siguruar sipermarresit per te ardhurat e tyre nga ky biznes Lokalet me filxhanet e kafes ne tavolina ne çdo ore te dites, por edhe ftesat mes miqsh per te pire nje kafe ne shtepi tregojne se shqiptaret jane konsumatore te mire te kafese. Keto fakte bashke me ato statistikore mbi te dhenat e importeve tregojne se bizneset qe merren me tregtimin dhe perpunimin e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of