Nje filxhan kafe si nje instrument menaxhimi

25/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nje prej instrumentave me te mira te menaxhimit mund te jete edhe nje filxhan kafe.  Akti i thjeshte per te marre dike per te pire nje kafe te jep mundesi per t’u ulur me te, t’a degjosh dhe te mesosh. Ky lloj bashkebisedimi mund te jete nje motivim i fuqishem per punonjesit, pasi nje gje e tille mund te zbuse dhe shmange konfliktet. Nga ana tjeter pirja e nje filxhani kafe ju jep mundesi te medha per te mesuar […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of