NJe “MENAXHER” ELEKTRONIK

19/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Drejtimi dhe menaxhimi i një biznesi po gjen gjithmonë e më shumë mbështetje te teknologjia. Një ndër programet më bashkëkohore, që i ofrohet së fundmi biznesit shqiptar është Enterprise Resource Planning (ERP). Ky program ndihmon për të  administruar dhe përmirësuar çdo aspekt operativ të biznesit, duke ofruar një përdorim të mirë të aktiveve dhe përfitueshmëri të lartë.Sipas përfaqësuesve të shoqërisë Konsort, shpërndarës për Shqipërinë, kjo zgjidhje e integruar ofron module për funksione të ndryshme si Financë, Prokurim dhe Logjistikë, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of